Про послугу
Раніше ЖЕК слідкував за прилеглими територіями до багатоповерхових будинків, а також місцевостей, де розташовані дитячий майданчик, спортивні споруди та інші пункти, збудовані для покращення рівня життя мешканців, але нерідко представники ЖЕКу не виконують цю роботу, або процес виконання робіт затягується.
Кращим виходом з цього положення є замовлення послуги в будівельній компанії. До речі, в будівельній фірмі «Євростиль-сервіс» вартість послуги ремонту тротуарів і прилеглих територій дуже прийнятна, а якість виконання робіт на найвищому рівні.
Як підібрати асфальт для двору?
Дрібнозернистий асфальт найбільше підходить для благоустрою території біля будинку та поряд з ним. З його допомогою можна зробити безпечну та гладку поверхню. Виглядає такий асфальт дуже гарно.
Перед виконанням робіт будівельники спочатку розміщують захисний шар. Його можна зробити зі старого асфальту, бетону, гравію, щебню.
Задля відновлення подорожного полотна можуть використовувати бітумні мастики, емульсії, гарячий та холодний асфальт. Нерідко ремонтування тротуарів включає в себе встановлення бордюрів, укладку тротуарної плитки.
Про прилеглі території
Під територією біля будинку розуміють ділянку землі, на якій розташована споруда. До цієї ділянки також входять автостоянки у дворі, гаражі, дитячі та спортивні майданчики, елементи благоустрою та озеленення.
За законом вищеперераховані частини являються складовою частиною усієї будинкової території в цілому. Тобто, неможна продати мешканцю частину цієї території.
До прибудинкової території також відносять трансформаторні підстанції, пожежні проїзди, композиції ландшафтного дизайну, інші об’єкти, які необхідні для створення комфортних умов проживання мешканців.
Замовити ремонт тротуарів і прилеглих територій можна в компанії «Євростиль-сервіс». Достатньо лише звернутися за телефоном (044) 587-80-84. Клієнт може розраховувати на якісне виконання усіх робіт, пов’язаних з ремонтуванням територій.
Про ремонт тротуарів
Асфальт або плитка витримує важкі погодні умови, надмірні навантаження, дію води. Все це призводить до пошкодження асфальтного покриття або плитки.
До ушкоджень тротуару, які сигналізують про необхідність виконання ремонту, відносять:
- руйнування елементів мощення;
- випадання або осідання бордюрів;
- осідання підстави або ґрунту.
Руйнування елементів мощення (керамограніту, дикого або натурального каменю, клінкерної або керамічної плитки, тротуарної плитки) трапляється з причини різких температурних перепадів, ослаблення підстави або з перевищення навантаження на ці елементи.
До речі, тротуарна плитка, яка має товщину до 4 см, розрахована лише для пішоходів. Але якщо по цій плитці будуть їздити вантажні або легкові автомобілі, то вона розтріскається і розвалиться на декілька кусків. Надмірне навантаження збільшує зношування плитки.
Ремонт тротуарів і прилеглих територій в Києві та Борисполі на високому рівні пропонує будівельна компанія «Євростиль-сервіс».
Також у нас можна замовити:
- протипожежні конструкції;
- металопластикові конструкції;
- алюмінієві конструкції.
Якщо відбувається осідання основи, то плитка може розтріскуватися. Це також стосується випадків, коли плитка взимку вбирає рідину, замерзає, відбувається розширення та руйнування плитки.
Про ремонтування асфальтобетонного покриття
Якщо річ заходить про ремонт асфальтобетонного покриття, то це може стосуватися ремонту тріщини, просадок і вибоїн, відновлення дорожнього покриття після розриття, усунення зрушень, напливів, інше.
Навіть при наявності невеликих за розміром тріщини потрібно виконати ремонт. Справа у тому, що тріщини розростаються і значно погіршують стан дороги.
Для ремонту тріщини можуть використовувати рідкий або розведений бетон. Також нерідко можуть ремонтувати з використанням гумовобітумної в’яжучої суміші. Вона складається з гумової крихти, розм'якшення, бітуму.
Для ремонту можуть використовувати мастику, вона складається з твердих наповнювачів та гумовобітумної в’яжучої суміші.
Якщо тріщина в тротуарі невелика, то її ремонтують за допомогою розжіженого бітуму. Після цього посипають мінеральним матеріалом.
Для ремонтування великих за розміром тріщини використовують мастику або гумовобітумну в’яжучу суміш. Щоб зробити розжіженій або рідкий бітум додають гас в в'язкий бітум, перед використанням суміш підігрівають до температури не більше 100 °С.
Матеріали для ремонтування тріщини повинні бути адгезивні, теплостійкі, еластичні. Щоб досягти еластичності в мастику добавляють гумову крихту або синтетичні каучук. Для отримання теплостійкості доречно вводити у суміш тверді наповнювачі – це може бути мінеральний порошок, азбестова крихта.
Найбільш поширеним є використання поліізобутилену. Він еластичній, має добрі адгезивні властивості, стійкий до дії хімічних реагентів.
Соціальні мережі